Maradj még

Tipptörténet

1

Az eddig kiküldött sportfogadási tippjeink, összesen 6616 esemény.

Mobileszköz észlelve: a tipptörténetet ujjal vízszintesen mozgathatod!

Időpont
Sport
Hazai
Vendég
Tipp
Odds
Súly
Nyert
2020-06-01 18:00
Labdarúgás
Lyngby
FC Copenhagen / FC Köbenhavn
Lyngby v. döntetlen (...
2.2
4
Elment
2020-06-01 17:00
Labdarúgás
FC Minsk / FK Minszk
FC Slutsk / Szluck
FC Slutsk / Szluck (J...
2.4
2
Elment
2020-05-31 19:00
Labdarúgás
FK Ruh Brest / Ruh Breszt
Dinamo Brest / Dinamo Breszt
Döntetlen (Játékid...
3.4
3
Elment
2020-05-31 18:00
Labdarúgás
Esbjerg
AaB / Aalborg
AaB / Aalborg (Játék...
2
3
Elment
2020-05-31 15:00
Labdarúgás
Energetik-BGU Minsk
FC Vitebsk / Vityebszk
Energetik-BGU Minsk (J...
2.05
3
Elment
2020-05-30 13:00
Labdarúgás
Sandhausen
Hannover 96 / Hannover
Hannover 96 / Hannover...
2.55
3
Elment
2020-05-30 13:00
Labdarúgás
Holstein Kiel
Arminia Bielefeld / Bielefeld
Arminia Bielefeld / Bi...
2.25
3
Bejött
2020-05-30 13:00
Labdarúgás
Nürnberg
Bochum
Bochum (Játékidő er...
3.6
3
Elment
2020-05-30 13:00
Labdarúgás
Karlsruher SC / Karlsruhe
St Pauli / St. Pauli
Döntetlen (Játékid...
3.25
3
Bejött
2020-05-29 19:00
Labdarúgás
FK Gorodeya / Gorodeja
Neman Grodno / Nyeman Grodno
Döntetlen (Játékid...
3.2
3
Elment
2020-05-29 18:30
Labdarúgás
Darmstadt
Greuther Furth / Fürth
Darmstadt (Játékidő...
2.05
3
Elment
2020-05-29 18:30
Labdarúgás
VfL Osnabruck / Osnabrück
Jahn Regensburg / Regensburg
Döntetlen (Játékid...
3.4
3
Bejött
2020-05-28 20:30
Labdarúgás
VfB Stuttgart
Hamburg
VfB Stuttgart (Játék...
2.3
2
Bejött
2020-05-28 19:00
Labdarúgás
AGF Aarhus / Aarhus GF
Randers FC / Randers
AGF Aarhus / Aarhus GF...
1.57
3
Tét vissza
2020-05-28 17:50
Darts
Ritchie Edhouse / R. Edhouse
Andy Jenkins
Andy Jenkins (Mérkő...
2.25
4
Elment
2020-05-27 20:30
Labdarúgás
TSG Hoffenheim / Hoffenheim
FC Köln / 1. FC Köln
FC Köln / 1. FC Köln...
2.7
3
Elment
2020-05-27 20:30
Labdarúgás
Fortuna Dusseldorf
Schalke
Döntetlen (Játékid...
3.4
3
Elment
2020-05-27 20:30
Labdarúgás
Union Berlin
Mainz
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Bejött
2020-05-27 18:30
Labdarúgás
St Pauli / St. Pauli
Heidenheim
Heidenheim (Nincs foga...
2
3
Tét vissza
2020-05-26 20:30
Labdarúgás
Eintracht Frankfurt
SC Freiburg / Freiburg
Döntetlen v. SC Freib...
1.72
5
Bejött
2020-05-26 18:30
Labdarúgás
Jahn Regensburg / Regensburg
Nürnberg
Döntetlen (Játékid...
3.25
3
Bejött
2020-05-26 18:30
Labdarúgás
Erzgebirge Aue
Darmstadt
Döntetlen (Játékid...
3.3
3
Elment
2020-05-26 18:30
Labdarúgás
Wehen SV / Wehen
Sandhausen
Wehen SV / Wehen (Ninc...
2
3
Elment
2020-05-25 17:10
Darts
Paul Nicholson
Darryl Fitton / D. Fitton
Darryl Fitton / D. Fit...
2.75
4
Elment
2020-05-25 13:30
Tenisz
Andrei Lebedev / A. Lebedev
Anton Karlashov / A. Karlashov
Anton Karlashov (Megny...
3.25
3
Elment
2020-05-24 13:30
Labdarúgás
Karlsruher SC / Karlsruhe
Bochum
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Bejött
2020-05-24 13:30
Labdarúgás
Holstein Kiel
VfB Stuttgart
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-24 13:30
Labdarúgás
Schalke
Augsburg
Döntetlen v. Augsburg...
1.8
4
Bejött
2020-05-24 13:30
Labdarúgás
Hamburg
Arminia Bielefeld / Bielefeld
Döntetlen v. Arminia ...
1.72
4
Bejött
2020-05-23 15:30
Labdarúgás
FC Slutsk / Szluck
FK Ruh Brest / Ruh Breszt
Döntetlen (Játékid...
3.2
3
Bejött
2020-05-23 15:30
Labdarúgás
Borussia M gladbach
Bayer Leverkusen / Leverkusen
Döntetlen (Játékid...
3.9
3
Elment
2020-05-22 18:30
Labdarúgás
Nürnberg
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue (Játé...
3.8
3
Elment
2020-05-22 18:30
Labdarúgás
Heidenheim
Wehen SV / Wehen
Döntetlen v. Wehen SV...
2
5
Elment
2020-05-22 17:00
Labdarúgás
Slavia Mozyr / Slavia Mozír
FK Gorodeya / Gorodeja
Döntetlen (Játékid...
3.2
3
Bejött
2020-05-21 18:00
Labdarúgás
Neman Grodno / Nyeman Grodno
Torpedo Zhodino / Zogyino
Döntetlen (Játékid...
3.3
3
Elment
2020-05-21 14:00
Labdarúgás
Musongati FC / Musongati
Athletico Academy / Atl. Olym.
Döntetlen v. Athletic...
3.25
3
Bejött
2020-05-20 18:00
Labdarúgás
Dinamo Brest / Dinamo Breszt
BATE Borisov / BATE Boriszov
Döntetlen (Játékid...
3.5
2
Elment
2020-05-20 11:00
Labdarúgás
FC Brno / Brno
FC Fastav Zlín / Zlín
FC Fastav Zlín / Zlí...
2.55
3
Bejött
2020-05-19 23:00
Labdarúgás
Guadalupe FC
Limon FC / Limon
Döntetlen v. Limon FC...
1.9
4
Elment
2020-05-19 18:00
Labdarúgás
Tallinna JK Legion / Legion T.
FC Levadia Tallinn
Tallinna JK Legion +1....
2.2
4
Elment
2020-05-19 16:00
Labdarúgás
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Rishon Lezion
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-19 15:30
Labdarúgás
Ahal FK
Altyn Asyr FK / Altin Aszir
Döntetlen v. Altyn As...
1.66
3
Bejött
2020-05-18 19:00
Jégkorong
Goryachiye Golovy / Gorjacsije
Beshenyye Psy / Beszhenyije
Goryachiye Golovy / Go...
2.15
3
Elment
2020-05-18 18:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Döntetlen (3 esélyes...
5.5
2
Elment
2020-05-17 22:50
Jégkorong
Goryachiye Golovy / Gorjacsije
Voiny Suomi / Vojnij Suomi
Goryachiye Golovy / Go...
2.05
3
Elment
2020-05-17 21:50
Jégkorong
Beshenyye Psy / Beszhenyije
Gladiator / Gladiátor
Gladiator / Gladiátor...
2.3
3
Elment
2020-05-17 20:50
Jégkorong
Voiny Suomi / Vojnij Suomi
Gladiator / Gladiátor
Gladiator / Gladiátor...
2.05
3
Elment
2020-05-17 19:50
Jégkorong
Goryachiye Golovy / Gorjacsije
Beshenyye Psy / Beszhenyije
Döntetlen (3 esélyes...
3.5
2
Elment
2020-05-17 18:00
Labdarúgás
Union Berlin
Bayern München
Union Berlin +2.5 (Áz...
1.65
3
Bejött
2020-05-17 18:00
Labdarúgás
FK Ruh Brest / Ruh Breszt
Smolevichi / Szmolevicsi
Döntetlen (Játékid...
3.5
2
Bejött
2020-05-17 17:50
Jégkorong
Ershistyye Tigry
Ledovyy Desant / Ledoviji
Ershistyye Tigry (3 es...
2.05
3
Bejött
2020-05-16 18:30
Labdarúgás
Eintracht Frankfurt
Borussia M gladbach
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-16 15:30
Labdarúgás
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg (Játékidő...
2.15
3
Bejött
2020-05-16 15:30
Labdarúgás
Fortuna Dusseldorf
Paderborn
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Bejött
2020-05-16 15:30
Labdarúgás
TSG Hoffenheim / Hoffenheim
Hertha Berlin / Hertha BSC
Döntetlen v. Hertha B...
1.61
5
Bejött
2020-05-15 19:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Stalker / Sztalker (3 ...
2.2
3
Bejött
2020-05-15 17:00
Labdarúgás
Torpedo Zhodino / Zogyino
FK Gorodeya / Gorodeja
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-14 21:00
Jégkorong
Voiny Suomi / Vojnij Suomi
Gladiator / Gladiátor
Gladiator / Gladiátor...
2.15
3
Bejött
2020-05-14 19:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Krasnyye Krylia / Kras...
2.2
3
Elment
2020-05-14 18:00
Jégkorong
Ershistyye Tigry
Ledovyy Desant / Ledoviji
Ledovyy Desant / Ledov...
2.3
3
Elment
2020-05-13 21:00
Jégkorong
Voiny Suomi / Vojnij Suomi
Gladiator / Gladiátor
Gladiator / Gladiátor...
2.2
3
Bejött
2020-05-13 20:00
Jégkorong
Goryachiye Golovy / Gorjacsije
Beshenyye Psy / Beszhenyije
Goryachiye Golovy / Go...
2.4
2
Elment
2020-05-13 18:00
Jégkorong
Ershistyye Tigry
Ledovyy Desant / Ledoviji
Ershistyye Tigry (3 es...
2.25
2
Bejött
2020-05-12 20:10
Jégkorong
Ledyanye Voiny / ICE Warriors
Rakety / Rockets
Döntetlen (3 esélyes...
4.35
2
Bejött
2020-05-12 19:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Krasnyye Krylia / Kras...
2.3
3
Bejött
2020-05-12 17:10
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori / Reactivatory
Kings Town (3 esélyes...
2.3
3
Bejött
2020-05-11 20:20
Jégkorong
Boevye Lisy / War Foxes
Rakety / Rockets
Boevye Lisy / War Foxe...
2.6
3
Elment
2020-05-11 17:10
Jégkorong
Broneboytsy / Armored Fighters
Serp and Molot / Sickle&Hammer
Serp and Molot / Sickl...
2.3
3
Elment
2020-05-11 17:00
Labdarúgás
FK Lokomotiv Gomel / Lokomotív
FK Krumkachy Minsk / Krumkacsi
Döntetlen v. FK Krumk...
1.66
5
Elment
2020-05-10 20:20
Jégkorong
Ledyanye Voiny / ICE Warriors
Rakety / Rockets (Raketi)
Ledyanye Voiny / ICE W...
2.15
3
Elment
2020-05-10 19:00
Labdarúgás
Dinamo Brest / Dinamo Breszt
Dinamo Minsk / Dinamo Minszk
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-10 17:10
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori
Döntetlen (3 esélyes...
3.5
2
Bejött
2020-05-10 16:10
Jégkorong
Broneboytsy / Armored Fighters
Serp and Molot / Sickle&Hammer
Serp and Molot / Sickl...
2.2
3
Bejött
2020-05-09 19:50
Jégkorong
Gorjacsije Golovi
Beszhenyije Pszi
Döntetlen
4.9
2
Elment
2020-05-09 16:00
Labdarúgás
Nyoman Hrodna
Ruk Breszt
Döntetlen
3
3
Elment
2020-05-08 18:00
Labdarúgás
Gorodeja
FK Minszk
Döntetlen
3.1
3
Bejött
2020-05-08 17:00
Jégkorong
Ledoviji Deszant
Krasznyije Krilja
Krasznyije Krilja
2.05
3
Bejött
2020-05-08 16:00
Labdarúgás
FK Szluck
Energetik-BGU Minszk
FK Szluck
2.3
3
Elment
2020-05-07 20:30
Darts
Rob Cross
William Borland
William Borland
4
3
Elment
2020-05-07 17:30
Darts
Arron Monk
Andy Jenkins
2.5 180 felett
2
5
Elment
2020-05-07 16:00
Tenisz
Jaroszlav Maculevics
Pavel Matejuk
Pavel Matejuk
2.2
5
Bejött
2020-05-06 20:20
Jégkorong
Csitiri Ronina (Four Ronin)
Vojevje Liszi (War Foxes)
Csitiri Ronina (Four R...
2.3
3
Elment
2020-05-06 19:00
Jégkorong
Sztalker
Krasznyije Krilja
Sztalker
2.05
3
Elment
2020-05-06 18:00
Jégkorong
Erszhisztyije Tigri
Ledoviji Deszant
Ledoviji Deszant
2.05
3
Elment
2020-05-05 17:50
Jégkorong
Erszhisztyije Tigri
Ledoviji Deszant
Döntetlen
5.5
2
Elment
2020-05-05 16:50
Jégkorong
Ledoviji Deszant
Krasznyije Krilja
Krasznyije Krilja
2
3
Bejött
2020-05-04 21:20
Jégkorong
Stalnye Kabany (Steel Boars)
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Döntetlen
4.25
3
Tét vissza
2020-05-04 20:20
Jégkorong
Boevye Lisy (War Foxes)
Rakety (Rockets)
Döntetlen
4.5
2
Tét vissza
2020-05-04 16:00
Tenisz
Makar Kozsemjacsko
Pavel Matejuk
Pavel Matejuk
2.5
4
Bejött
2020-05-03 19:00
Labdarúgás
Sahcjor Szalihorszk
Iszlocs
Döntetlen v. Iszlocs
2.25
4
Elment
2020-05-03 17:00
Labdarúgás
BATE Bariszav
Nyoman Hrodna
Döntetlen v. Nyoman H...
2.62
3
Elment
2020-05-03 16:00
Labdarúgás
FK Krumkacsi Minszk
Homel
FK Krumkacsi Minszk
2.5
3
Elment
2020-05-03 15:00
Labdarúgás
Vicebszk
Szlavija Mazir
Vicebszk
2.5
3
Elment
2020-05-02 21:10
Jégkorong
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Stalnye Kabany (Steel Boars)
Döntetlen
4.25
3
Elment
2020-05-02 17:00
Labdarúgás
Dinama Minszk
FK Szluck
Döntetlen v. FK Szluc...
2.25
4
Bejött
2020-05-02 16:30
Labdarúgás
BGU Minszk
Osztrovec
BGU Minszk v. döntetl...
2.5
4
Elment
2020-05-01 21:00
Darts
Phil Taylor
Martin Adams
Martin Adams
2.62
4
Elment
2020-05-01 20:20
Jégkorong
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Rakety (Rockets)
Rakety (Rockets)
2.5
2
Elment
2020-05-01 17:30
Tenisz
Valerij Mikulenok
Ilja Kolobuhov
Ilja Kolobuhov
3
3
Elment
2020-04-30 23:00
Labdarúgás
Deportivo Masaya
Jalapa
Jalapa
2.37
3
Elment
[1] 2 3 4 5 6 > >>

Belépés


Vagy adataid megadásával:
Regisztráció