Maradj még

Tipptörténet

1

Az eddig kiküldött sportfogadási tippjeink, összesen 6868 esemény.

Mobileszköz észlelve: a tipptörténetet ujjal vízszintesen mozgathatod!

Időpont
Sport
Hazai
Vendég
Tipp
Odds
Súly
Nyert
2020-04-11 17:00
Labdarúgás
Gorodeja
Dinamo Minszk
Döntetlen
3.4
3
Elment
2020-04-11 15:00
Labdarúgás
Tarpeda Zsodzina
Energetik-BGU Minszk
Döntetlen v. Energeti...
1.66
5
Elment
2020-04-10 18:00
Labdarúgás
Nyoman Hrodna
Belsina Babrujszk
Döntetlen
3.2
2
Bejött
2020-04-10 16:00
Labdarúgás
Tarpeda Zsodzina - tartalék
Energetik-BGU Minszk -tartalék
Döntetlen v. Energeti...
1.8
5
Bejött
2020-04-10 16:00
Darts
Andy Jenkins
Raymond van Barneveld
Andy Jenkins +1.5 hen...
1.57
4
Elment
2020-04-09 19:30
Labdarúgás
IFK Stocksund
Karlberg
Karlberg
2.12
3
Bejött
2020-04-09 16:00
Darts
Andy Jenkins
Wessel Nijman
Andy Jenkins
2.25
4
Elment
2020-04-09 00:00
Labdarúgás
Las Sabanas CF
Jalapa
Döntetlen
3.2
3
Bejött
2020-04-08 18:30
Labdarúgás
Dinamo Breszt
Sahcjor Szalihorszk
Döntetlen
3
3
Elment
2020-04-08 16:30
Labdarúgás
Szlavija Mazir
BATE Bariszav
Szlavija Mazir v. dön...
1.72
5
Bejött
2020-04-07 20:20
Jégkorong
Ledyanye Voiny (ICE Warriors)
Rakety (Rockets)
Ledyanye Voiny (ICE Wa...
2.15
3
Elment
2020-04-07 16:10
Jégkorong
Broneboytsy (Armored Fighters)
Serp and Molot (Sickle&Hammer)
Serp and Molot (Sickle...
2.15
3
Bejött
2020-04-06 21:20
Jégkorong
Stalnye Kabany (Steel Boars)
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Stalnye Kabany (Steel ...
2.1
2
Elment
2020-04-06 14:25
Darts
Wessel Nijman
David Evans
7.5 leg felett
1.66
5
Bejött
2020-04-05 15:00
Labdarúgás
Szmolevicsi
Vicebszk
Döntetlen
2.75
3
Elment
2020-04-04 16:30
Labdarúgás
BATE Bariszav
Ruk Breszt
Döntetlen v. Ruk Bres...
2.75
3
Elment
2020-04-04 15:00
Labdarúgás
Kayanza United
Flambeau du Centre
Kayanza United
2
3
Elment
2020-04-03 18:00
Labdarúgás
Dinamo Minszk
Tarpeda Zsodzina
Tarpeda Zsodzina
3.2
2
Elment
2020-04-03 16:00
Labdarúgás
Belsina Babrujszk
Gorodeja
Döntetlen
3
3
Elment
2020-04-02 14:00
Labdarúgás
Belsina Babrujszk - tartalék
FK Gorodeja - tartalék
Döntetlen
3.8
3
Elment
2020-04-01 21:30
Labdarúgás
CD Ocotal U20
Jalapa U20
CD Ocotal U20
2.37
3
Elment
2020-04-01 20:30
Labdarúgás
Las Sabanas U20
Real Madriz U20
Las Sabanas U20 v. dö...
2.37
5
Bejött
2020-03-31 19:30
Labdarúgás
Byttorps IF
Södra Vings IF
Södra Vings IF / +1 ...
2
3
Tét vissza
2020-03-30 18:15
Labdarúgás
Västra Ingelstad IS
Skabersjö IF
Västra Ingelstad IS ...
1.975
1
Bejött
2020-03-29 23:00
Labdarúgás
Jalapa
Juventus Managua
Jalapa
2.6
3
Bejött
2020-03-29 16:00
Labdarúgás
Nyoman Hrodna
Vicebszk
Nyoman Hrodna
2.25
3
Bejött
2020-03-28 17:00
Labdarúgás
Gorodeja
Sahcjor Szalihorszk
Gorodeja v. döntetlen
2.1
4
Elment
2020-03-28 15:00
Labdarúgás
FK Minszk
Dinamo Minszk
Döntetlen
3.1
3
Elment
2020-03-28 15:00
Labdarúgás
Team TG FF
Täfteå IK
Täfteå IK +1.5 hendi...
2.075
5
Bejött
2020-03-28 14:00
Labdarúgás
Enskede
Tyresö
Döntetlen v. Tyresö
2.75
4
Elment
2020-03-27 20:00
Labdarúgás
IFK Tumba FK
FC Djursholm
Döntetlen v. FC Djurs...
2.1
4
Bejött
2020-03-27 19:15
Labdarúgás
Ekenässjöns IF
Myresjö IF
Myresjö IF +2.5 hendi...
1.88
5
Bejött
2020-03-27 19:00
Labdarúgás
Gillberga-Lista IF
Baggetorps IF
Baggetorps IF +2.5 hen...
1.93
4
Elment
2020-03-27 18:00
Labdarúgás
Ruk Breszt
Energetik-BGU Minszk
Energetik-BGU Minszk /...
1.83
3
Bejött
2020-03-27 16:00
Labdarúgás
Tarpeda Zsodzina
Belsina Babrujszk
Döntetlen v. Belsina ...
2.37
3
Elment
2020-03-26 20:00
Labdarúgás
IF Väster
IK Virgo
Döntetlen
4.5
3
Elment
2020-03-25 19:00
Labdarúgás
Oskarshamn
Älmeboda/Linneryd
Döntetlen v. Älmebod...
2.5
4
Tét vissza
2020-03-25 17:00
Kézilabda
Vityaz Minszk
RGUOR-SZKA
Vityaz Minszk +2.5 hen...
1.95
4
Elment
2020-03-24 17:30
Jégkorong
Nyoman Hrodna
Sahcjor Szalihorszk
Döntetlen v. Sahcjor ...
1.62
5
Bejött
2020-03-24 16:30
Labdarúgás
Gilport Lions
Morupule Wanderers FC
Döntetlen v. Morupule...
1.72
5
Bejött
2020-03-23 19:00
Labdarúgás
Haninge
Täby
Täby
2.15
3
Elment
2020-03-22 15:00
Labdarúgás
Ferroviário do Huambo
Progresso do Sambizanga
Döntetlen
2.8
3
Bejött
2020-03-22 15:00
Labdarúgás
Sagrada Esperança
CD Huíla
Döntetlen
3.15
3
Tét vissza
2020-03-21 15:00
Labdarúgás
Bravos do Maquis
Petróleos de Luanda
Bravos do Maquis
4
2
Elment
2020-03-20 18:30
Labdarúgás
Stafsinge IF
Väröbacka GIF
Döntetlen
4.5
2
Elment
2020-03-20 15:00
Labdarúgás
el-Bíra
Dzsabal el-Mukaber
el-Bíra / Nincs fogad...
1.53
3
Tét vissza
2020-03-19 23:00
Labdarúgás
Real du Cap
FICA
Döntetlen
2.62
3
Elment
2020-03-19 22:00
Labdarúgás
Violette
Arcahaie FC
Döntetlen
2.87
2
Bejött
2020-03-19 21:00
Labdarúgás
Cavaly
Tempête FC
Cavaly
2
3
Bejött
2020-03-18 16:00
Labdarúgás
Wikki Tourists
Kano Pillars
Wikki Tourists
2.2
3
Bejött
2020-03-18 15:30
Labdarúgás
Adamawa
Enyimba
Enyimba
2.15
3
Bejött
2020-03-17 21:45
Labdarúgás
Gimnasia Mendoza
Sarmiento
Gimnasia Mendoza
2.3
3
Tét vissza
2020-03-17 18:00
Labdarúgás
Göztepe
Çaykur Rizespor
Döntetlen
3.5
3
Elment
2020-03-16 23:00
Labdarúgás
Lanús
Argentinos Juniors
Lanús
2.25
2
Elment
2020-03-16 18:00
Labdarúgás
Antalyaspor
Sivasspor
Sivasspor
2.15
2
Elment
2020-03-16 17:30
Labdarúgás
Tambov
Krilja Szovjetov Szamara
Döntetlen
3.1
3
Elment
2020-03-15 17:00
Labdarúgás
Rosztov
Lokomotyiv Moszkva
Döntetlen
3.25
3
Elment
2020-03-15 14:00
Labdarúgás
Trabzonspor
İstanbul Başakşehir
Trabzonspor
2.2
3
Elment
2020-03-14 18:00
Labdarúgás
Konyaspor
Fenerbahçe
Döntetlen
3.2
2
Elment
2020-03-14 16:15
Kézilabda
Redbergslids IK
HK Varberg
HK Varberg +5.5 hendik...
1.95
5
Bejött
2020-03-14 16:00
Labdarúgás
Sutton United
Hartlepool
Sutton United
2.8
3
Elment
2020-03-14 16:00
Labdarúgás
Radnički Niš
FK Mačva Šabac
Döntetlen v. FK Mačv...
3.75
3
Elment
2020-03-13 20:45
Labdarúgás
Solihull Moors
Harrogate Town
Harrogate Town
2.55
3
Tét vissza
2020-03-13 20:30
Kosárlabda
Worcester Wolves
Sheffield Sharks
Sheffield Sharks
2.7
3
Elment
2020-03-13 18:30
Labdarúgás
Greuther Fürth
Hamburg
Greuther Fürth / Ninc...
3.25
2
Tét vissza
2020-03-12 21:00
Labdarúgás
Olimbiakósz
Wolverhampton
Olimbiakósz / Nincs f...
2.1
3
Tét vissza
2020-03-12 21:00
Labdarúgás
Rangers
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
2.1
3
Bejött
2020-03-12 19:00
Jégkorong
Rögle BK
IF Malmö Redhawks
5.5 gól felett
2.4
5
Bejött
2020-03-12 18:55
Labdarúgás
LASK
Manchester United
LASK / Nincs fogadás ...
3
2
Elment
2020-03-11 21:00
Labdarúgás
PSG
Borussia Dortmund
Döntetlen v. Borussia...
2
4
Elment
2020-03-11 20:45
Labdarúgás
St. Mirren
Hearts
Döntetlen
3.3
3
Elment
2020-03-11 18:00
Kosárlabda
Beşiktaş
Türk Telekom
Beşiktaş
2.4
4
Elment
2020-03-11 17:00
Kosárlabda
Cmoki-Minszk
Bakken Bears
Bakken Bears
2.75
3
Bejött
2020-03-10 21:00
Labdarúgás
Valencia
Atalanta
Valencia
2.65
3
Elment
2020-03-10 21:00
Labdarúgás
RB Leipzig
Tottenham
Döntetlen
4.33
3
Elment
2020-03-10 20:45
Labdarúgás
Carlisle
Newport County
Carlisle (Nincs fogad...
1.83
3
Bejött
2020-03-10 20:45
Labdarúgás
Woking
Barnet
Döntetlen
3.4
3
Elment
2020-03-10 15:00
Jégkorong
Avtomobiliszt Jekatyerinburg
Szibir Novoszibirszk
Döntetlen v. Szibir N...
2
5
Bejött
2020-03-10 00:30
Kosárlabda
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
Charlotte Hornets
2.6
4
Elment
2020-03-09 21:00
Labdarúgás
Leicester
Aston Villa
Döntetlen
4.8
2
Elment
2020-03-09 19:04
Kosárlabda
BC Luleå
Borås Basket
Borås Basket
2.3
4
Elment
2020-03-09 18:00
Labdarúgás
Baník Ostrava
Mladá Boleslav
Döntetlen v. Mladá B...
2.1
4
Bejött
2020-03-09 17:00
Labdarúgás
FC Voluntari
AFC Hermannstadt
FC Voluntari
2.3
3
Elment
2020-03-08 16:00
Labdarúgás
Derby County
Blackburn
Döntetlen
3.25
3
Elment
2020-03-08 15:00
Jégkorong
Torpedo Nyizsnyij Novgorod
CSZKA Moszkva
5.5 gól felett
3.1
3
Elment
2020-03-08 14:00
Labdarúgás
Çaykur Rizespor
Alanyaspor
Çaykur Rizespor
3
2
Elment
2020-03-08 13:30
Labdarúgás
Dynamo Dresden
Erzgebirge Aue
Döntetlen
3.1
3
Elment
2020-03-07 18:30
Labdarúgás
Barcelona
Real Sociedad
Real Sociedad +1.5 hen...
1.89
4
Bejött
2020-03-07 16:00
Labdarúgás
Crystal Palace
Watford
Döntetlen
3.2
3
Elment
2020-03-07 16:00
Labdarúgás
Leyton Orient
Cambridge United
Döntetlen
3.25
3
Elment
2020-03-07 16:00
Labdarúgás
Charlton
Middlesbrough
Charlton / Nincs fogad...
2.1
3
Elment
2020-03-07 16:00
Labdarúgás
Birmingham
Reading
Döntetlen
3.3
3
Elment
2020-03-07 15:00
Jégkorong
HC Vityaz
SZKA Szentpétervár
5.5 gól felett
2.5
4
Elment
2020-03-06 21:00
Labdarúgás
Alavés
Valencia
Döntetlen
3.2
3
Bejött
2020-03-06 20:00
Labdarúgás
Paderborn
1. FC Köln
1. FC Köln
2.1
3
Bejött
2020-03-06 19:30
Jégkorong
Iserlohn Roosters
Adler Mannheim
Iserlohn Roosters +1.5...
1.75
5
Elment
2020-03-06 19:00
Kosárlabda
Crvena zvezda
Makkabi Tel-Aviv
Crvena zvezda
2.67
4
Bejött
2020-03-06 18:30
Labdarúgás
Nürnberg
Hannover 96
Nürnberg
2.37
2
Elment
2020-03-05 21:00
Labdarúgás
Granada
Athletic Bilbao
Granada
2.8
3
Bejött
2020-03-05 20:55
Labdarúgás
St-Étienne
Rennes
Rennes (Nincs fogadás...
1.61
3
Elment
<< < 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 > >>

Belépés


Vagy adataid megadásával:
Regisztráció