Maradj még

Tipptörténet

1

Az eddig kiküldött sportfogadási tippjeink, összesen 6867 esemény.

Mobileszköz észlelve: a tipptörténetet ujjal vízszintesen mozgathatod!

Időpont
Sport
Hazai
Vendég
Tipp
Odds
Súly
Nyert
2020-05-17 18:00
Labdarúgás
Union Berlin
Bayern München
Union Berlin +2.5 (Áz...
1.65
3
Bejött
2020-05-17 17:50
Jégkorong
Ershistyye Tigry
Ledovyy Desant / Ledoviji
Ershistyye Tigry (3 es...
2.05
3
Bejött
2020-05-16 18:30
Labdarúgás
Eintracht Frankfurt
Borussia M gladbach
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-16 15:30
Labdarúgás
TSG Hoffenheim / Hoffenheim
Hertha Berlin / Hertha BSC
Döntetlen v. Hertha B...
1.61
5
Bejött
2020-05-16 15:30
Labdarúgás
Fortuna Dusseldorf
Paderborn
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Bejött
2020-05-16 15:30
Labdarúgás
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg (Játékidő...
2.15
3
Bejött
2020-05-15 19:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Stalker / Sztalker (3 ...
2.2
3
Bejött
2020-05-15 17:00
Labdarúgás
Torpedo Zhodino / Zogyino
FK Gorodeya / Gorodeja
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-14 21:00
Jégkorong
Voiny Suomi / Vojnij Suomi
Gladiator / Gladiátor
Gladiator / Gladiátor...
2.15
3
Bejött
2020-05-14 19:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Krasnyye Krylia / Kras...
2.2
3
Elment
2020-05-14 18:00
Jégkorong
Ershistyye Tigry
Ledovyy Desant / Ledoviji
Ledovyy Desant / Ledov...
2.3
3
Elment
2020-05-13 21:00
Jégkorong
Voiny Suomi / Vojnij Suomi
Gladiator / Gladiátor
Gladiator / Gladiátor...
2.2
3
Bejött
2020-05-13 20:00
Jégkorong
Goryachiye Golovy / Gorjacsije
Beshenyye Psy / Beszhenyije
Goryachiye Golovy / Go...
2.4
2
Elment
2020-05-13 18:00
Jégkorong
Ershistyye Tigry
Ledovyy Desant / Ledoviji
Ershistyye Tigry (3 es...
2.25
2
Bejött
2020-05-12 20:10
Jégkorong
Ledyanye Voiny / ICE Warriors
Rakety / Rockets
Döntetlen (3 esélyes...
4.35
2
Bejött
2020-05-12 19:00
Jégkorong
Stalker / Sztalker
Krasnyye Krylia / Krasznyije
Krasnyye Krylia / Kras...
2.3
3
Bejött
2020-05-12 17:10
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori / Reactivatory
Kings Town (3 esélyes...
2.3
3
Bejött
2020-05-11 20:20
Jégkorong
Boevye Lisy / War Foxes
Rakety / Rockets
Boevye Lisy / War Foxe...
2.6
3
Elment
2020-05-11 17:10
Jégkorong
Broneboytsy / Armored Fighters
Serp and Molot / Sickle&Hammer
Serp and Molot / Sickl...
2.3
3
Elment
2020-05-11 17:00
Labdarúgás
FK Lokomotiv Gomel / Lokomotív
FK Krumkachy Minsk / Krumkacsi
Döntetlen v. FK Krumk...
1.66
5
Elment
2020-05-10 20:20
Jégkorong
Ledyanye Voiny / ICE Warriors
Rakety / Rockets (Raketi)
Ledyanye Voiny / ICE W...
2.15
3
Elment
2020-05-10 19:00
Labdarúgás
Dinamo Brest / Dinamo Breszt
Dinamo Minsk / Dinamo Minszk
Döntetlen (Játékid...
3.5
3
Elment
2020-05-10 17:10
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori
Döntetlen (3 esélyes...
3.5
2
Bejött
2020-05-10 16:10
Jégkorong
Broneboytsy / Armored Fighters
Serp and Molot / Sickle&Hammer
Serp and Molot / Sickl...
2.2
3
Bejött
2020-05-09 19:50
Jégkorong
Gorjacsije Golovi
Beszhenyije Pszi
Döntetlen
4.9
2
Elment
2020-05-09 16:00
Labdarúgás
Nyoman Hrodna
Ruk Breszt
Döntetlen
3
3
Elment
2020-05-08 18:00
Labdarúgás
Gorodeja
FK Minszk
Döntetlen
3.1
3
Bejött
2020-05-08 17:00
Jégkorong
Ledoviji Deszant
Krasznyije Krilja
Krasznyije Krilja
2.05
3
Bejött
2020-05-08 16:00
Labdarúgás
FK Szluck
Energetik-BGU Minszk
FK Szluck
2.3
3
Elment
2020-05-07 20:30
Darts
Rob Cross
William Borland
William Borland
4
3
Elment
2020-05-07 17:30
Darts
Arron Monk
Andy Jenkins
2.5 180 felett
2
5
Elment
2020-05-07 16:00
Tenisz
Jaroszlav Maculevics
Pavel Matejuk
Pavel Matejuk
2.2
5
Bejött
2020-05-06 20:20
Jégkorong
Csitiri Ronina (Four Ronin)
Vojevje Liszi (War Foxes)
Csitiri Ronina (Four R...
2.3
3
Elment
2020-05-06 19:00
Jégkorong
Sztalker
Krasznyije Krilja
Sztalker
2.05
3
Elment
2020-05-06 18:00
Jégkorong
Erszhisztyije Tigri
Ledoviji Deszant
Ledoviji Deszant
2.05
3
Elment
2020-05-05 17:50
Jégkorong
Erszhisztyije Tigri
Ledoviji Deszant
Döntetlen
5.5
2
Elment
2020-05-05 16:50
Jégkorong
Ledoviji Deszant
Krasznyije Krilja
Krasznyije Krilja
2
3
Bejött
2020-05-04 21:20
Jégkorong
Stalnye Kabany (Steel Boars)
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Döntetlen
4.25
3
Tét vissza
2020-05-04 20:20
Jégkorong
Boevye Lisy (War Foxes)
Rakety (Rockets)
Döntetlen
4.5
2
Tét vissza
2020-05-04 16:00
Tenisz
Makar Kozsemjacsko
Pavel Matejuk
Pavel Matejuk
2.5
4
Bejött
2020-05-03 19:00
Labdarúgás
Sahcjor Szalihorszk
Iszlocs
Döntetlen v. Iszlocs
2.25
4
Elment
2020-05-03 17:00
Labdarúgás
BATE Bariszav
Nyoman Hrodna
Döntetlen v. Nyoman H...
2.62
3
Elment
2020-05-03 16:00
Labdarúgás
FK Krumkacsi Minszk
Homel
FK Krumkacsi Minszk
2.5
3
Elment
2020-05-03 15:00
Labdarúgás
Vicebszk
Szlavija Mazir
Vicebszk
2.5
3
Elment
2020-05-02 21:10
Jégkorong
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Stalnye Kabany (Steel Boars)
Döntetlen
4.25
3
Elment
2020-05-02 17:00
Labdarúgás
Dinama Minszk
FK Szluck
Döntetlen v. FK Szluc...
2.25
4
Bejött
2020-05-02 16:30
Labdarúgás
BGU Minszk
Osztrovec
BGU Minszk v. döntetl...
2.5
4
Elment
2020-05-01 21:00
Darts
Phil Taylor
Martin Adams
Martin Adams
2.62
4
Elment
2020-05-01 20:20
Jégkorong
Chetyre Ronina (Four Ronin)
Rakety (Rockets)
Rakety (Rockets)
2.5
2
Elment
2020-05-01 17:30
Tenisz
Valerij Mikulenok
Ilja Kolobuhov
Ilja Kolobuhov
3
3
Elment
2020-04-30 23:00
Labdarúgás
Deportivo Masaya
Jalapa
Jalapa
2.37
3
Elment
2020-04-30 17:00
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori
Döntetlen
4.35
2
Bejött
2020-04-29 23:30
Labdarúgás
Real Estelí U20
Juventus Managua U20
Juventus Managua U20 /...
1.9
5
Elment
2020-04-29 17:00
Jégkorong
Ledoviji Deszant
Krasznyije Krilja
Ledoviji Deszant
2.2
3
Bejött
2020-04-29 17:00
Labdarúgás
Sahcjor Szalihorszk
Dinama Breszt
Döntetlen
3.5
3
Elment
2020-04-28 20:10
Jégkorong
Ledyanye Voiny (ICE Warriors)
Rakety (Rockets)
Ledyanye Voiny (ICE Wa...
2.2
3
Bejött
2020-04-28 19:00
Jégkorong
Sztalker
Krasznyije Krilja
Sztalker
2.15
3
Bejött
2020-04-28 18:00
Jégkorong
Erszhisztyije Tigri
Ledoviji Deszant
Erszhisztyije Tigri
2.1
3
Elment
2020-04-28 17:00
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori
Döntetlen
4.25
2
Elment
2020-04-27 20:50
Jégkorong
Vojnij Suomi
Gladiátor
Gladiátor
2.15
3
Elment
2020-04-27 17:10
Jégkorong
Broneboytsy (Armored Fighters)
Serp and Molot (Sickle&Hammer)
Döntetlen
4.25
2
Elment
2020-04-27 16:10
Jégkorong
Reaktivatori
Kings Town
Döntetlen
4.35
2
Bejött
2020-04-26 21:00
Darts
Ryan Joyce
Simon Stevenson
Simon Stevenson
2.25
4
Elment
2020-04-26 17:00
Labdarúgás
Iszlocs
Vicebszk
Iszlocs
2.1
3
Bejött
2020-04-26 16:00
Labdarúgás
Homel
FK Lokomotiv Homel
Döntetlen
3.3
3
Elment
2020-04-25 18:00
Labdarúgás
Dinama Breszt
Sahcjor Szalihorszk
Dinama Breszt
2.62
3
Elment
2020-04-25 16:00
Labdarúgás
Gorodeja
BATE Bariszav
Gorodeja v. döntetlen
2.25
5
Elment
2020-04-24 19:00
Labdarúgás
Nyoman Hrodna
Energetik-BGU Minszk
Döntetlen
3.1
2
Elment
2020-04-24 17:00
Labdarúgás
Szmolevicsi
Dinama Minszk
Döntetlen
3.1
3
Elment
2020-04-23 20:20
Jégkorong
Ledyanye Voiny (ICE Warriors)
Rakety (Rockets)
Ledyanye Voiny (ICE Wa...
2.1
3
Tét vissza
2020-04-23 15:45
Darts
James Hubbard
Diogo Portela
James Hubbard
2.1
4
Elment
2020-04-22 21:20
Jégkorong
Rakety (Rockets)
Stalnye Kabany (Steel Boars)
Stalnye Kabany (Steel ...
2.2
3
Elment
2020-04-22 20:30
Darts
David Rosí
Adam Gawlas
David Rosí
8
3
Elment
2020-04-22 16:30
Tenisz
Paolo Lorenzi
Evan King
Evan King
4.5
3
Elment
2020-04-21 17:10
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori
Döntetlen
4.35
2
Elment
2020-04-21 16:10
Jégkorong
Broneboytsy (Armored Fighters)
Serp and Molot (Sickle&Hammer)
Serp and Molot (Sickle...
2.1
3
Elment
2020-04-21 15:00
Jégkorong
Krasznyije Krilja
Sztalker
Krasznyije Krilja
2.15
2
Elment
2020-04-20 19:00
Darts
Jason Askew
David Evans
Jason Askew
2.5
4
Bejött
2020-04-20 14:00
Labdarúgás
Nebitçi Balkan Balkanabat
Energetik
Döntetlen v. Energeti...
1.67
4
Bejött
2020-04-20 13:55
Jégkorong
Krasznyije Krilja
Ledoviji Deszant
Krasznyije Krilja
2.1
3
Elment
2020-04-19 23:00
Tenisz
Vlagyimir Csebotarev
Alekszandr Krivalcsevics
Alekszandr Krivalcsevi...
2
4
Elment
2020-04-19 19:55
Jégkorong
Gladiátor
Vojnij Suomi
Vojnij Suomi
2.25
3
Bejött
2020-04-19 16:00
Labdarúgás
Isztiklol Dusanbe
Hatlon Bohtar
Hatlon Bohtar / +2 áz...
1.825
5
Bejött
2020-04-18 23:00
Labdarúgás
Las Sabanas CF
Juventus Managua
Las Sabanas CF
2.2
3
Elment
2020-04-18 23:00
Labdarúgás
Chinandega FC
CD Ocotal
Chinandega FC v. dönt...
2
5
Elment
2020-04-18 23:00
Labdarúgás
Jalapa
Real Estelí
Jalapa v. döntetlen
2.25
4
Elment
2020-04-17 18:30
Labdarúgás
Sahcjor Szalihorszk
FK Szluck
Döntetlen v. FK Szluc...
2.75
5
Bejött
2020-04-17 16:30
Labdarúgás
Belsina Babrujszk
Szmolevicsi
Döntetlen
2.9
3
Bejött
2020-04-17 15:00
Labdarúgás
FK Vicebszk - tartalék
Dinama Breszt - tartalék
FK Vicebszk - tartalé...
2.25
3
Bejött
2020-04-16 17:00
Tenisz
Evgenii Tiurnev
Szavrijan Danilov
Szavrijan Danilov
2.25
4
Elment
2020-04-16 17:00
Jégkorong
Kings Town
Reaktivatori
Kings Town
2.4
2
Bejött
2020-04-15 21:00
Labdarúgás
Managua FC U20
Jalapa U20
Döntetlen
5.5
2
Tét vissza
2020-04-15 20:00
Darts
Michal Smejda
Alexander Mašek
Alexander Mašek
2.1
5
Elment
2020-04-14 18:30
Labdarúgás
Lund, női
Hallands Nations FF, női
Hallands Nations FF, n...
1.8
5
Bejött
2020-04-14 15:00
Tenisz
Pavel Szuhocki
Alekszej Kszenevics
Alekszej Kszenevics
2.2
4
Elment
2020-04-13 20:15
Darts
Raymond van Barneveld
David Evans
Raymond van Barneveld
2.2
4
Elment
2020-04-13 16:30
Labdarúgás
Szlavija Mazir
Ruk Breszt
Döntetlen
3.5
2
Bejött
2020-04-13 00:00
Labdarúgás
CD Ocotal
Walter Ferretti
Walter Ferretti
2.45
3
Bejött
2020-04-12 18:00
Labdarúgás
Dinamo Breszt
Iszlocs
Döntetlen
3.75
2
Elment
2020-04-11 17:00
Labdarúgás
Gorodeja
Dinamo Minszk
Döntetlen
3.4
3
Elment
<< < 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 > >>

Belépés


Vagy adataid megadásával:
Regisztráció